Organisatie

Organisatie

Volantis team

Volantis is compact georganiseerd en speelt snel en flexibel in op elke uitdaging. Onze expertise is verdeeld over vijf business units. Deze units worden aangestuurd door leden van het managementteam, die het overgrote deel van hun tijd inhoudelijk meewerken aan projecten. Ze zijn volledig op de hoogte van de marktontwikkelingen van vandaag en anticiperen, samen met hun teamcollega’s, continu op wat opdrachtgevers morgen zullen wensen.

Directie & Managementleden

Jan Houwen

Algemeen Directeur / Senior Adviseur

j.houwen@volantis.nl
+31 (0)77 3515551

Bert Schepers

Technisch Directeur / Senior Adviseur

b.schepers@volantis.nl
+31 (0)77 3515551

Ivo Blezer

Senior Adviseur / Manager Systems & Energy / Vestigingsmanager Eindhoven

i.blezer@volantis.nl
+31 (0)77 400 55 15

Ruud Reinders

Senior Adviseur / Manager Industrial Experts

r.reinders@volantis.nl
+31 (0)77 400 55 16

Roy Savelkoul

Business Manager / Partner

r.savelkoul@volantis.nl
+31 (0)77 400 55 17

Luc Stoot

Manager Building & Structures

l.stoot@volantis.nl
+31 (0)77 400 55 97

Judith Verweij

Commercieel Manager

j.verweij@volantis.nl
+31 (0)77 400 55 12

Secretariaat

Diana Tielen

Directiesecretaresse

directie@volantis.nl
d.tielen@volantis.nl
+31 (0)77 400 55 05

Jolanda Breuer

Directiesecretaresse

directie@volantis.nl
j.breuer@volantis.nl
+31 (0)77 400 55 06

Petra van Diepe

Secretarieel medewerkster

projectadministratie@volantis.nl
p.vdiepe@volantis.nl
+31 (0)77 400 55 03

Kim Saris

Secretarieel medewerkster

projectadministratie@volantis.nl
k.saris@volantis.nl
+31 (0)77 400 55 01

Het team van Volantis

Arjan Stappers

Junior Constructief/Modelleur

a.stappers@volantis.nl
+31 (0)77 400 55 95

Bart Brankaert

Technisch Specialist

b.brankaert@volantis.nl
+31 (0)77 400 55 46

Bart van Dongen

Senior Ontwerper / Projectleider

b.vandongen@volantis.nl
+31 (0)77 400 55 77

Bob Cool

Projectmanager / Adviseur

b.cool@volantis.nl
+31 (0)77 400 55 32

Dimitrie Sonnemans

Managing Consultant

d.sonnemans@volantis.nl
+31 (0)77 400 55 26

Edward Venbrucx

Senior Engineer / Modelleur

e.venbrucx@volantis.nl
+31 (0)77 400 55 35

Emiel Helwegen

Senior Projectleider / Adviseur

e.helwegen@volantis.nl
+31 (0)77 400 55 45   

Eric Hasselmann

Projectmanager / Adviseur

e.hasselmann@volantis.nl
+31 (0)77 400 55 31  

Eric Meuwissen

Senior Projectmanager / Adviseur

e.meuwissen@volantis.nl
+31 (0)77 400 55 86

Florence Kusters-Kerkhoffs

Constructief Modelleur

f.kusters@volantis.nl
+31 (0)77 400 55 70

Frans Jansen

Senior Ontwerper / BIM Specialist

f.jansen@volantis.nl
+31 (0)77 400 55 48

Gemma Sluijsmans

Senior Consultant

g.sluijsmans@volantis.nl
+31 (0)77 400 55 91

Gerard Vaessen

Specialist / Projectleider

g.vaessen@volantis.nl
+31 (0)77 400 55 63

Jan Coerts

Senior Consultant

j.coerts@volantis.nl
+31 (0)77 3515551

Jack Coppen

Sr. Consultants/Projectleider

j.coppen@volantis.nl
+31 (0)77 400 5400

John Schreurs

Senior Projectleider / Adviseur

j.schreurs@volantis.nl
+31 (0)43 3625444

Joris Ketelaars

Consultant / Adviseur Duurzaamheid

j.ketelaars@volantis.nl

+31 (0)77 400 55 78

Jos Reinders

Senior Ontwerper / Projectleider

j.reinders@volantis.nl
+31 (0)77 400 55 33

Koen Gommans

Consultant / Projectleider

k.gommans@volantis.nl
+31 (0)77 400 55 42

Leo Martens

Sr. Project Manager

l.martens@volantis.nl
+31 (0)77 400 55 84

Linda Franken

Consultant / Projectleider

l.franken@volantis.nl
+31 (0)77 400 55 41

Luck van Gils

Junior Consultant

l.vangils@volantis.nl
+31 (0)77 4005588

Marc Swagten

Engineer

m.swagten@volantis.nl
+31 (0)77 400 55 36

Marco Salmans

Jr. Consultant

m.salmans@volantis.nl
+31 (0)77 400 55 72

Marije Dorman

Junior Projectleider / BIM Specialist

m.dorman@volantis.nl
+31 (0)77 400 55 47

Math Daemen

Senior projectleider / Adviseur

m.daemen@volantis.nl
+31 (0)77 400 55 89

Paul Kuhlmann

Projectmanager / Adviseur

p.kuhlmann@volantis.nl
+31 (0)77 400 55 40

Pia Klein

Junior specialist Design & Management

p.klein@volantis.nl
+31 (0)77 400 55 93

Rik Rambags

Ontwerper / Modelleur

r.rambags@volantis.nl
+31 (0)77 400 55 39

Rolf Bastiaans

Consultant

r.bastiaans@volantis.nl
+31 (0)77 400 55 23

Ron van den Kerkhof

Junior Constructeur

r.vandenkerkhof@volantis.nl
+31 (0)77 400 55 67

Ruud Bouts

Senior Constructeur / Projectleider

r.bouts@volantis.nl
+31 (0)77 400 55 69

Ruud Schepers

Specialist / Adviseur

r.schepers@volantis.nl
+31 (0)77 400 55 34

Steven Wagenvoort

Engineer/modelleur

s.wagenvoort@volantis.nl
+31 (0)77 400 55 94

Thijs van Bussel

Junior engineer/modelleur

t.vanbussel@volantis.nl
+31 (0)77 400 55 21

Thore Carsten

Senior Constructeur / Projectleider

t.carsten@volantis.nl
+31 (0)77 400 55 68

Tijs Martens

Junior Constructeur / Modelleur

t.martens@volantis.nl
+31 (0)77 400 55 65

Wietse van der Zanden

Senior Specialist / Adviseur

w.vanderzanden@volantis.nl
+31 (0)77 400 55 44

Wim Broeks

Junior Constructeur / Modeleur

w.broeks@volantis.nl
+31 (0)77 400 55 71