Organisatie

Organisatie

Volantis team

Volantis is compact georganiseerd en speelt snel en flexibel in op elke uitdaging. Onze expertise is verdeeld over vijf business units. Deze units worden aangestuurd door leden van het managementteam, die het overgrote deel van hun tijd inhoudelijk meewerken aan projecten. Ze zijn volledig op de hoogte van de marktontwikkelingen van vandaag en anticiperen, samen met hun teamcollega’s, continu op wat opdrachtgevers morgen zullen wensen.

Directie & Managementleden

Jan Houwen

Algemeen Directeur / Senior Adviseur

j.houwen@volantis.nl
+31 (0)77 351 5551

Bert Schepers

Technisch Directeur / Senior Adviseur

b.schepers@volantis.nl
+31 (0)77 351 5551

Ivo Blezer

Manager Systems & Energy

i.blezer@volantis.nl
+31 (0)40 850 720

Ruud Reinders

Senior Adviseur / Manager Industrial Experts

r.reinders@volantis.nl
+31 (0)77 351 5551

Roy Savelkoul

Business Manager / Partner

r.savelkoul@volantis.nl
+31 (0)77 351 5551

Luc Stoot

Manager Building & Structures

l.stoot@volantis.nl
+31 (0)77 351 5551

Lucien Bongers

Business Unit Manager Information Architects

l.bongers@volantis.nl
06 54105589

Het team van Volantis

Arjan Stappers

Junior Constructeur/Modelleur

a.stappers@volantis.nl
+31 (0)77 400 5595

Bas Peeters

Consultant/Projectleider

b.peeters@volantis.nl
+31 (0)77 400 5574

Bart Brankaert

Technisch Specialist

b.brankaert@volantis.nl
+31 (0)77 400 5546

Bart van Dongen

Senior Ontwerper / Projectleider

b.vandongen@volantis.nl
+31 (0)77 400 5577

Bob Cool

Projectmanager / Adviseur

b.cool@volantis.nl
+31 (0)77 400 5532

David Rutten

Specialist

d.rutten@volantis.nl
+31 (0)77 400 5593

Dirk Arts

Junior Designer & Manager

d.arts@volantis.nl
+31 (0)77 400 5550

 

Edward Venbrucx

Senior Engineer / Modelleur

e.venbrucx@volantis.nl
+31 (0)77 400 5535

Emiel Helwegen

Projectmanager / Adviseur

e.helwegen@volantis.nl
+31 (0)77 400 5545

Eric Hasselmann

Adviseur

e.hasselmann@volantis.nl
+31 (0)77 400 5531

Eric Meuwissen

Senior Projectmanager / Adviseur

e.meuwissen@volantis.nl
+31 (0)77 400 5586

Florence Kusters-Kerkhoffs

Constructief Modelleur

f.kusters@volantis.nl
+31 (0)77 400 5570

Frans Jansen

Senior Ontwerper / BIM Specialist

f.jansen@volantis.nl
+31 (0)77 400 5548

Gemma Sluijsmans

Senior Consultant

g.sluijsmans@volantis.nl
+31 (0)77 400 5591

Gerard Vaessen

Specialist / Projectleider

g.vaessen@volantis.nl
+31 (0)77 400 5563

Glenn de Wit

Constructief Modelleur

g.dewit@volantis.nl
+31 (0)77 400 5553

Henny van Helvoirt

Projectleider beheer en onderhoud

h.vanhelvoirt@volantis.nl
+31 (0)77 400 5549

Ingrid Naus

Senior Consultant

i.naus@volantis.nl
+31 (0)77 400 5573

Jan Coerts

Senior Consultant

j.coerts@volantis.nl
+31 (0)77 351 5551

Johan van der Steen

Ontwerper / Modelleur

j.vandersteen@volantis.nl
+31 (0)77 351 5538

John Schreurs

Senior Projectleider / Adviseur

j.schreurs@volantis.nl
+31 (0)77 400 5589

Joris Ketelaars

Consultant / Adviseur Duurzaamheid

j.ketelaars@volantis.nl
+31 (0)77 400 5578

Jos Reinders

Senior Ontwerper / Projectleider

j.reinders@volantis.nl
+31 (0)77 400 5533

Julie Lemmen

Junior Consultant

j.lemmen@volantis.nl
+31 (0)77 400 5592

Koen Gommans

Consultant / Projectleider

k.gommans@volantis.nl
+31 (0)77 400 5542

Leroy Göres

Werkstudent

l.gores@volantis.nl
+31 (0)77 400 5552

Leo Martens

Senior Project Manager

l.martens@volantis.nl
+31 (0)77 400 5584

Linda Franken

Consultant / Projectleider

l.franken@volantis.nl
+31 (0)77 400 5541

Lonneke Jansen

Senior Specialist Brandveiligheid / Projectleider

l.jansen@volantis.nl
+31 (0)77 400 5598

Luck van Gils

Junior Consultant

l.vangils@volantis.nl
+31 (0)77 400 5588

Luuk Titulaer

Junior Constructeur / Modelleur

l.titulaer@volantis.nl
+31 (0)77 400 5566

Marc Meekels

Senior Ontwerper

m.meekels@volantis.nl
+31 (0)77 400 5556

Marc Swagten

Engineer

m.swagten@volantis.nl
+31 (0)77 400 5536

Marije Dorman

Projectleider / Adviseur

m.dorman@volantis.nl
+31 (0)77 400 5547

Paul Kuhlmann

Projectmanager / Adviseur

p.kuhlmann@volantis.nl
+31 (0)77 400 5540

Pim Uiting

Projectmanager Design & Construction

p.uiting@volantis.nl
+31 (0)77 400 5564

René Klercq

Senior Projectmanager

r.klercq@volantis.nl
31 (0)77 400 5594

Rik Rambags

Ontwerper / Modelleur

r.rambags@volantis.nl
+31 (0)77 400 5539

Robert Slangen

Senior Consultant

r.slangen@volantis.nl
+31 (0)77 400 5518

Rolf Bastiaans

Consultant

r.bastiaans@volantis.nl
+31 (0)77 400 5523

Ron van den Kerkhof

Constructeur

r.vandenkerkhof@volantis.nl
+31 (0)77 400 5567

Roy Timmers

Ontwerper / Modelleur

r.timmers@volantis.nl
+31 (0)77 400 5530

Ruud Bouts

Senior Constructeur / Projectleider

r.bouts@volantis.nl
+31 (0)77 400 5569

Ruud Schepers

Specialist / Adviseur

r.schepers@volantis.nl
+31 (0)77 400 5534

Suzan van den Winkel

Junior Constructeur / Modelleur

s.vandenwinkel@volantis.nl
+31 (0)77 400 5558

Tom Cremers

Technisch Commercieel Manager

t.cremers@volantis.nl
+31 (0)77 400 5568

Veerle Pielhau

Ontwerper / Modelleur

v.pielhau@volantis.nl
+31 (0)77 400 5540

Ward Somers

Junior Consultant

w.somers@volantis.nl
+31 (0)77 400 5562

Wietse van der Zanden

Senior Specialist / Adviseur

w.vanderzanden@volantis.nl
+31 (0)77 400 5544

Wilbert Hendriks

BIM Modelleur

w.hendriks@volantis.nl
+31 (0)77 400 5543

Wim Broeks

Junior Constructeur / Modelleur

w.broeks@volantis.nl
+31 (0)77 400 5571

Wouter de Groot

Senior Constructeur / Projectmanager

w.degroot@volantis.nl
+31 (0)77 400 5559

HR & Officemanagement

Diana Tielen

Directiesecretaresse

directie@volantis.nl
d.tielen@volantis.nl
+31 (0)77 351 5551

Jolanda Breuer

Directiesecretaresse

directie@volantis.nl
j.breuer@volantis.nl
+31 (0)77 351 5551

Kim Saris

Secretarieel medewerkster

projectadministratie@volantis.nl
k.saris@volantis.nl
+31 (0)77 351 5551

Petra van Diepe

Secretarieel medewerkster

projectadministratie@volantis.nl
p.vdiepe@volantis.nl
+31 (0)77 351 5551

Maud Willems

HR manager

m.willems@volantis.nl
+31 (0)77 351 5551

Contact

  • The Netherlands