Organisatie

Organisatie

Volantis team

Volantis is compact georganiseerd en speelt snel en flexibel in op elke uitdaging. Onze expertise is verdeeld over vijf business units. Deze units worden aangestuurd door leden van het managementteam, die het overgrote deel van hun tijd inhoudelijk meewerken aan projecten. Ze zijn volledig op de hoogte van de marktontwikkelingen van vandaag en anticiperen, samen met hun teamcollega’s, continu op wat opdrachtgevers morgen zullen wensen.

Directie & Managementleden

Jan Houwen

Algemeen Directeur / Senior Adviseur

j.houwen@volantis.nl
+31 (0)77 351 5551

Bert Schepers

Technisch Directeur / Senior Adviseur

b.schepers@volantis.nl
+31 (0)77 351 5551

Ivo Blezer

Manager Systems & Energy

i.blezer@volantis.nl
+31 (0)40 850 720

Ruud Reinders

Senior Adviseur / Manager Industrial Experts

r.reinders@volantis.nl
+31 (0)77 351 5551

Roy Savelkoul

Business Manager / Partner

r.savelkoul@volantis.nl
+31 (0)77 351 5551

Luc Stoot

Manager Building & Structures

l.stoot@volantis.nl
+31 (0)77 351 5551

Lucien Bongers

Business Unit Manager Information Architects

l.bongers@volantis.nl
06 54105589

Het team van Volantis

Arjan Stappers

Junior Constructeur/Modelleur

a.stappers@volantis.nl
+31 (0)77 351 5551

Bart Brankaert

Technisch Specialist

b.brankaert@volantis.nl
+31 (0)40 850 7020 

Bart van Dongen

Senior Ontwerper / Projectleider

b.vandongen@volantis.nl
+31 (0)77 351 5551

Bob Cool

Projectmanager / Adviseur

b.cool@volantis.nl
+31 (0)77 351 5551

David Rutten

Specialist

d.rutten@volantis.nl
+31 (0)77 351 5551

Dimitrie Sonnemans

Managing Consultant

d.sonnemans@volantis.nl
+31 (0)77 351 5551

Dirk Arts

Junior Designer & Manager

d.arts@volantis.nl
+31 (0)77 351 5551

 

Edward Venbrucx

Senior Engineer / Modelleur

e.venbrucx@volantis.nl
+31 (0)77 351 5551

Emiel Helwegen

Projectmanager / Adviseur

e.helwegen@volantis.nl
+31 (0)77 351 5551  

Eric Hasselmann

Adviseur

e.hasselmann@volantis.nl
+31 (0)77 351 5551  

Eric Meuwissen

Senior Projectmanager / Adviseur

e.meuwissen@volantis.nl
+31 (0)77 351 5551

Florence Kusters-Kerkhoffs

Constructief Modelleur

f.kusters@volantis.nl
+31 (0)43 362 5444

Frans Jansen

Senior Ontwerper / BIM Specialist

f.jansen@volantis.nl
+31 (0)40 850 7020

Gemma Sluijsmans

Senior Consultant

g.sluijsmans@volantis.nl
+31 (0)43 362 5444

Gerard Vaessen

Specialist / Projectleider

g.vaessen@volantis.nl
+31 (0)77 351 5551

Glenn de Wit

Constructief Modelleur

g.dewit@volantis.nl
+31 (0)77 351 5551

Henny van Helvoirt

Projectleider beheer en onderhoud

h.vanhelvoirt@volantis.nl
+31 (0)40 850 7020

Jan Coerts

Senior Consultant

j.coerts@volantis.nl
+31 (0)77 351 5551

John Schreurs

Senior Projectleider / Adviseur

j.schreurs@volantis.nl
+31 (0)43 362 54 44

Joris Ketelaars

Consultant / Adviseur Duurzaamheid

j.ketelaars@volantis.nl

+31 (0)77 351 5551

Jos Reinders

Senior Ontwerper / Projectleider

j.reinders@volantis.nl
+31 (0)43 362 5444

Julie Lemmen

Junior Consultant

j.lemmen@volantis.nl
+31 (0)77 400 5592

Koen Gommans

Consultant / Projectleider

k.gommans@volantis.nl
+31 (0)77 351 5551

Leroy Göres

Werkstudent

l.gores@volantis.nl
+31 (0)77 351 5551

Leo Martens

Sr. Project Manager

l.martens@volantis.nl
+31 (0)77 351 5551

Linda Franken

Consultant / Projectleider

l.franken@volantis.nl
+31 (0)77 351 5551

Lonneke Jansen

Senior Specialist Brandveiligheid / Projectleider

l.jansen@volantis.nl
+31 (0)77 351 5551

Luck van Gils

Junior Consultant

l.vangils@volantis.nl
+31 (0)77 351 5551

Marc Meekels

Senior Ontwerper

m.meekels@volantis.nl
+31 (0)43 362 5444

Marc Swagten

Engineer

m.swagten@volantis.nl
+31 (0)77 351 5551

Marije Dorman

Projectleider / Adviseur

m.dorman@volantis.nl
+31 (0)40 850 7020

Paul Kuhlmann

Projectmanager / Adviseur

p.kuhlmann@volantis.nl
+31 (0)77 351 5551

Pim Uiting

Projectmanager Design & Construction

p.uiting@volantis.nl
+31 (0)77 351 5551

René Klercq

Senior Projectmanager

r.klercq@volantis.nl
31 (0)77 351 5551

Rik Rambags

Ontwerper / Modelleur

r.rambags@volantis.nl
+31 (0)77 351 5551

Rolf Bastiaans

Consultant

r.bastiaans@volantis.nl
+31 (0)77 351 5551

Ron van den Kerkhof

Constructeur

r.vandenkerkhof@volantis.nl
+31 (0)77 351 5551

Roy Timmers

Ontwerper / Modelleur

r.timmers@volantis.nl
+31 (0)77 400 5530

Ruud Bouts

Senior Constructeur / Projectleider

r.bouts@volantis.nl
+31 (0)43 362 5444

Ruud Schepers

Specialist / Adviseur

r.schepers@volantis.nl
+31 (0)43 362 5444

Suzan van den Winkel

Junior Constructeur / Modelleur

s.vandenwinkel@volantis.nl
+31 (0)77 351 5551

Thore Carsten

Senior Constructeur / Projectleider

t.carsten@volantis.nl
+31 (0)77 351 5551

Tijs Martens

Junior Constructeur / Modelleur

t.martens@volantis.nl
+31 (0)77 351 5551

Wietse van der Zanden

Senior Specialist / Adviseur

w.vanderzanden@volantis.nl
+31 (0)40 850 7020

Wilbert Hendriks

BIM Modelleur

w.hendriks@volantis.nl
+31 (0)77 400 5543

Wim Broeks

Junior Constructeur / Modelleur

w.broeks@volantis.nl
+31 (0)77 351 5551

HR & Officemanagement

Diana Tielen

Directiesecretaresse

directie@volantis.nl
d.tielen@volantis.nl
+31 (0)77 351 5551

Jolanda Breuer

Directiesecretaresse

directie@volantis.nl
j.breuer@volantis.nl
+31 (0)77 351 5551

Kim Saris

Secretarieel medewerkster

projectadministratie@volantis.nl
k.saris@volantis.nl
+31 (0)77 351 5551

Petra van Diepe

Secretarieel medewerkster

projectadministratie@volantis.nl
p.vdiepe@volantis.nl
+31 (0)77 351 5551

Maud Willems

HR manager

m.willems@volantis.nl
+31 (0)77 351 5551