Organisatie

Organisatie

Volantis team

Volantis is compact georganiseerd en speelt snel en flexibel in op elke uitdaging. Onze expertise is verdeeld over vijf business units. Deze units worden aangestuurd door leden van het managementteam, die het overgrote deel van hun tijd inhoudelijk meewerken aan projecten. Ze zijn volledig op de hoogte van de marktontwikkelingen van vandaag en anticiperen, samen met hun teamcollega’s, continu op wat opdrachtgevers morgen zullen wensen.

Directie & Managementleden

Jan Houwen

Jan Houwen

Algemeen Directeur / Senior Adviseur

j.houwen@volantis.nl
+31 (0)77 3515551

Bert Schepers

Bert Schepers

Technisch Directeur / Senior Adviseur / Manager Building & Structures

b.schepers@volantis.nl
+31 (0)77 3515551

Ivo Blezer

Ivo Blezer

Senior Adviseur / Manager Systems & Energy / Vestigingsmanager Eindhoven

i.blezer@volantis.nl
+31 (0)77 400 55 15

Ruud Reinders

Ruud Reinders

Senior Adviseur / Manager Industrial Experts

r.reinders@volantis.nl
+31 (0)77 400 55 16

Roy Savelkoul

Roy Savelkoul

Business Manager / Partner

r.savelkoul@volantis.nl
+31 (0)77 400 55 17

Judith Verweij

Judith Verweij

Commercieel Manager

j.verweij@volantis.nl
+31 (0)77 400 55 12

Secretariaat

Diana Tielen

Diana Tielen

Directiesecretaresse

directie@volantis.nl
d.tielen@volantis.nl
+31 (0)77 400 55 05

Jolanda Breuer

Jolanda Breuer

Directiesecretaresse

directie@volantis.nl
j.breuer@volantis.nl
+31 (0)77 400 55 06

Petra van Diepe

Petra van Diepe

Secretarieel medewerkster

projectadministratie@volantis.nl
p.vdiepe@volantis.nl
+31 (0)77 400 55 03

Kim Saris

Kim Saris

Secretarieel medewerkster

projectadministratie@volantis.nl
k.saris@volantis.nl
+31 (0)77 400 55 01

Lidy van den Bercken

Lidy van den Bercken

Administratief medewerkster

l.vandenbercken@volantis.nl
+31 (0)77 400 55 82

Het team van Volantis

Bart Brankaert

Bart Brankaert

Technisch Specialist

b.brankaert@volantis.nl
+31 (0)77 400 55 46

Bart van Dongen

Bart van Dongen

Senior Ontwerper / Projectleider

b.vandongen@volantis.nl
+31 (0)77 400 55 77

Bob Cool

Bob Cool

Projectmanager / Adviseur

b.cool@volantis.nl
+31 (0)77 400 55 32

Dimitrie Sonnemans

Dimitrie Sonnemans

Managing Consultant

d.sonnemans@volantis.nl
+31 (0)77 400 55 26

Edward Venbrucx

Edward Venbrucx

Senior Engineer / Modelleur

e.venbrucx@volantis.nl
+31 (0)77 400 55 35

Edwin Huveners

Edwin Huveners

Specialist / Adviseur

e.huveners@volantis.nl
+31 (0)77 400 55 61

Emiel Helwegen

Emiel Helwegen

Senior Projectleider / Adviseur

e.helwegen@volantis.nl
+31 (0)77 400 55 45

Eric Hasselmann

Eric Hasselmann

Projectmanager / Adviseur

e.hasselmann@volantis.nl
+31 (0)77 400 55 31

Florence Kusters-Kerkhoffs

Florence Kusters-Kerkhoffs

Constructief Modelleur

f.kusters@volantis.nl
+31 (0)77 400 55 70

Frank Schijns

Frank Schijns

Junior Constructeur / Modelleur

f.schijns@volantis.nl
+31 (0)77 400 55 64

Frans Jansen

Frans Jansen

Senior Ontwerper / BIM Specialist

f.jansen@volantis.nl
+31 (0)77 400 55 48

Gemma Sluijsmans

Gemma Sluijsmans

Senior Consultant

g.sluijsmans@volantis.nl
+31 (0)77 400 55 91

Gerard Vaessen

Gerard Vaessen

Specialist / Projectleider

g.vaessen@volantis.nl
+31 (0)77 400 55 63

Jan Coerts

Jan Coerts

Senior Consultant

j.coerts@volantis.nl
+31 (0)77 3515551

John Schreurs

John Schreurs

Senior Projectleider / Adviseur

j.schreurs@volantis.nl
+31 (0)43 3625444

Joris Ketelaars

Joris Ketelaars

Consultant / Adviseur Duurzaamheid

j.ketelaars@volantis.nl
+31 (0)77 400 55 78

Jos Reinders

Jos Reinders

Senior Ontwerper / Projectleider

j.reinders@volantis.nl
+31 (0)77 400 55 33

Jules Debije

Jules Debije

Junior Constructeur / Modelleur

j.debije@volantis.nl
+31 (0)77 400 55 65

Koen Gommans

Koen Gommans

Consultant / Projectleider

k.gommans@volantis.nl
+31 (0)77 400 55 42

Leo Martens

Leo Martens

Sr. Project Manager

l.martens@volantis.nl
+31 (0)77 400 55 84

Linda Franken

Linda Franken

Consultant / Projectleider

l.franken@volantis.nl
+31 (0)77 400 55 41

Marc Swagten

Marc Swagten

Engineer

m.swagten@volantis.nl
+31 (0)77 400 55 36

Marco Salmans

Marco Salmans

Jr. Consultant

m.salmans@volantis.nl
+31 (0)77 400 55 72

Marije Dorman

Marije Dorman

Junior Projectleider / BIM Specialist

m.dorman@volantis.nl
+31 (0)77 400 55 47

Paul Kuhlmann

Paul Kuhlmann

Projectmanager / Adviseur

p.kuhlmann@volantis.nl
+31 (0)77 400 55 40

Rik Rambags

Rik Rambags

Ontwerper / Modelleur

r.rambags@volantis.nl
+31 (0)77 400 55 39

Roel Pellemans

Roel Pellemans

Ontwerper / Modelleur

r.pellemans@volantis.nl
+31 (0)77 400 55 79

Rolf Bastiaans

Rolf Bastiaans

Consultant

r.bastiaans@volantis.nl
+31 (0)77 400 55 23

Ron van den Kerkhof

Ron van den Kerkhof

Junior Constructeur

r.vandenkerkhof@volantis.nl
+31 (0)77 400 55 67

Ruud Bouts

Ruud Bouts

Senior Constructeur / Projectleider

r.bouts@volantis.nl
+31 (0)77 400 55 69

Ruud Schepers

Ruud Schepers

Specialist / Adviseur

r.schepers@volantis.nl
+31 (0)77 400 55 34

Thore Carsten

Thore Carsten

Senior Constructeur / Projectleider

t.carsten@volantis.nl
+31 (0)77 400 55 68

Wietse van der Zanden

Wietse van der Zanden

Senior Specialist / Adviseur

w.vanderzanden@volantis.nl
+31 (0)77 400 55 44

Contact